1 / 4
Osvetluvanje led reflektori mikseti i stativi
По Договор
28.09.2021 13:56

Штип / Штип

Се продава осветлување
Лед рефлектори и миксета

1. СКАЈТРОНИК 151.257 (beamZ SHORTPART) лед рефлектор голем - 16 броја

2. ДМХ кабел за рефлектор 5м/803.686-80/75-1000-16/75-101-16 - 16 броја

3. СКАЈТРОНИК 154.032 дмх контролер мал (beamZ DMX60) - 1 броја

Цена по договор
071288899

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Осветлување Ефекти

Се продава од:

Info
Потврден огласувач
Vidi-vo-tekst-na-oglas
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам