1 / 1
Dukan vo SEHEREZADA
33.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.02.2023 07:15

Битола / Битола

Квадратура:

35 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se prodava moze I zamena

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава / Можна е замена од:

vasko
Потврден огласувач
075253365
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам