1 / 12
Издавам стан во центар до Економски Факлутет
1 €
10.01.2023 11:25

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ген.Михајло Апостолски

Издавам трособен стан на во центарот на Штип на ул. Ген. Михаило Апостолски, веднаш до Економскиот факултет, одличен за студенти на економски, медицина, вработени итн.

Станот е трособен, има 70м2, целосно реновиран, има нов мебел, кревети и кујна, тераса, нов ламинат, клима уред и нуди одлични услови за сместување 3-5 лица.

Цена по договор.


Тел 078/473-445

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Oglas
Потврден огласувач
076/464-696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам