1 / 11
opel vectra c
6.300 €
Цената е фиксна
08.02.2020 10:10

Валандово

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2020

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

opel vectra c sport linija(opc) v6 3.0l 185hp. kolata e vo top forma uvezena e od germanija i registrirana e do 11.2020. napraven servis pred edna nedela, novi gumi fullllll oprema so site spojleri nadvoresno, komandi na volan,dvozonska klima, kopce za sport podesuvajne i mn dr raboti. vredi da se vidi. moze i zamena za pomalo vozilo so vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078566383
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам