1 / 1
i9s Bluetooth slusalki
800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2019 07:26

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

🎧 i9s Bluetooth слушалки 🎧
—————————————————————
Цена: ▶️▶️ 800 денари ◀️◀️
=================================
-Супер модерни безжични слушалки кои работат преку Bluetooth технологија

Се полнат за само 3 часа и може непрекинато да се слуша музика на нив до 5 часа.

Во пакетот се вклучени:
-2 безжични слушалки
-кутија (полнач) за слушалките
-УСБ кабел за полнење
=================================
За нарачка или повеќе информации обратете се во порака 📩📩📩.
=================================
🚙Достава низ цела држава за 48h.🚙

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Bluetooth додатоци

Се продава од:

Ercan Muaremov
Kocani
Потврден огласувач
075917609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам