1 / 1
neotpakuvan gejmer laptop acer i7 -7700HQ so geforce GTX1050
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 14:25

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

prodavam nov neotpakuvan so garancija 24 meseci gejmerski laptop acer i7 -7700HQ 3.80GHZ 6M cache so 2 graficki intel i Nvidia GeForce GTX1050 4GB GDDR5 15.6 inch FullHD1080 display osvetlena tastatura senzor za otisoci i drugite raboti se standardni kako na site laptopi

moze zamena za laptop i3, i5 ili telefon

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

daniel
Потврден огласувач
071494442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам