1 / 3
Се продава парцела од 23000 м2
50 €
26.11.2019 14:33

Тетово / Тетово

Квадратура:

230000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава парцела од 23000м2 покрај самиот автопат Тетово-Скопје, веднаш до Петрол компани. Парцелата е во индустриска зома и е погодна за изградба на фабрика, хотел итн.
Влезот на парцелата е од Требошки пат.

Цена 50м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам