1 / 3
СЕ ПРОДАВААТ ВРВНИ АУДИО КОМПОНЕНТИ ПО ПРИФАТЛИВИ ЦЕНИ
1 €
27.12.2019 13:00

Неготино / Неготино


1. Stereo.risiver Harman Kardon HK-3250 2x40w \1-100kHz\9kg
ЦЕНА 5000 ден.

4.Врвен DENON DCD-600,ги чита сите цд-а најбрзо досега. Од старта школа на DENON со врвен и безшумен транспорт.
ЦЕНА 2500 ден


Сите компонрнти се максимално зачувани и можат да се пробат. Праќам и по карго. Инфо на 076 700 501 Горан

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

G.D
Потврден огласувач
076700501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам