Izdavam 1 krevetni 2 krevetni sobi ZELEZARA
1 €
15.08.2022 11:59

Автокоманда / Скопје

Квадратура:

15 m²

Греење:

Централо

Izdavam sobi vo zelezara Komplet no namesteni internet TV centralno parno 24 casa na mirna i tivka lokacija na ulica Dusan taskovic 39 kontak telefon. 072 574000 Olgica

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

vlado
Потврден огласувач
070388144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам