1 / 3
DELOVI ZA PEUGEOT 106
99 €
Цената не е фиксна
27.01.2023 12:31

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

106

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2019

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Se prodavaat delovi za POUGEOT 106 motor 1.1 benzin 97'

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

oliver
Потврден огласувач
075-593-998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам