1 / 8
215/45/18 ал.ФЕЛНИ И ГУМИ
По Договор
14.06.2021 10:45

Македонски Брод

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

18

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

114

Ширина на гума:

215

Висина на гума:

45

Дијаметар на гума:

18

4 ал Фелни со 4 гуми Летни марка ПИРЕЛИ
ТЕЛ ЗА КОНТАКТ 078/442-303
5x14'5

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078220683
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам