1 / 2
Baram rabota kako viluskarist so licenca
1 €
19.08.2022 14:09

Бутел / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram rabota kako viluskaris ili kako magacioner so rabotno iskustvo so vozacka dozvola b sertifikat polozena za viluskarist samo skopje poveke inf na 076809964

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Aprilia
Потврден огласувач
076809964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам