1 / 5
CANON objektiv 80-200mm
50 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2019 10:15

Куманово / Куманово

CANON objektiv 80- 200mm 1:4,5-5-6 made in japan po povolna cena 079 251-950

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Canon

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам