1 / 10
Bmw 320 i cabrio
6.500 €
25.05.2022 12:17

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

070939225.
Reg do 01.07.2021
Full servis

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Goni
Потврден огласувач
070939225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам