1 / 10
PREVOZ-TRANSPORT SO KOMBE
1 МКД
Цената не е фиксна
25.03.2023 13:37

Гази Баба / Скопје

Povolno vrsam prevoz-transport so kombinja Peugeot Boxer 1.5 ton I Maxi kombe 2.5 tona na sekakov vid na roba, mebel ili bilo sto i da vi treba niz cela Makedonija I stranstvo.

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
072305059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам