1 / 2
Detska kolicka Hauck Malibu
6.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.05.2022 17:27

Кичево

Detska igralna Chipolino = 2000 den.
Detska kolicka Hauck Malibu 3v1 , Kolicka, Transporter, Korpa = 5000 den.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071397999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам