1 / 3
Ресторански маси 80×80 во одлична состојба и поволно
1 €
15.10.2020 10:01

Карпош / Скопје

Продавам дрвени квалитетни ресторански маси 80 × 80 во одлична состојба

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070248070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам