1 / 6
Се продава земјиште во Жданец -за градење П+1+ПК од 724 м2
180 €
28.09.2022 09:45

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

724 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава градежна парцела во Жданец над бараките, гп бр. 5.27 со катастарски индикации КП 2059/5 КО Нерези - вон град. ИЛ 1967, со вкупна површина од 362 (можност за купување на уште една ГП од 362 м2 или 724 вкупно за две). Со маркица за градење на семејни куќи А1 П 1 ПК. Целосно средена имотна документација. Одлична локација за живеење, на височина надвор од метежот и загаденоста. Телефон за контакт: 070338680

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
078813290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам