1 / 2
Mercedes w115 damcki
2.100 €
Цената не е фиксна
21.02.2022 12:45

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

Друг модел

Година:

1980

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2018

Сила на моторот:

48 kw / 65 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Mercedes w115
dizel
damski

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070708530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам