Prodavam kotel Alfaplam
1 МКД
24.05.2022 19:52

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam odlicno socuvan kotel na drva, marka Alfaplam. Kapacitetot e 21 kw, odlicen e za zagrevanje na celipt vas dom. Vredi da se vidi. Cena po dogovor.
Telefon za kontakt 078242734

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам