1 / 1
Rakija
1 МКД
31.03.2021 23:29

Кавадарци / Кавадарци

Prodavam stara ,,fenomenalna'' rakija napravena za svoja dusa.
Pravena cisto prirodno bez sekeri i drugi sostojki
Slobodno moze da se ispita na aparati.
Cena
Rakija 70 den
120
150 den
Prepek 250 den za litar.

Категорија: Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078371051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам