1 / 3
Dukan na atraktivna lokacija .
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.12.2021 13:40

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

32 m²

Греење:

Друго

Dukanot e klimatiziran!

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

mile
Потврден огласувач
070320708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам