1 / 4
Izdavam opremeni sobi za vraboteni lica
По Договор
28.11.2019 18:19

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

16 m²

Греење:

Струја

Poseben vlez,internet,kablovska,kujna i se drugo sto e potrebno.Do kasino Apolonija.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Branko
Потврден огласувач
070476824
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам