Logo

opel vectra 1.9 tdci god 2006 exstra zamena za motor

Број на оглас: 3442594 | Објавен на: 27.02.2020, 16:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 9 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


opel vectra 1.9 tdci god 2006 exstra platena carina zamena za motor ili pom kola
kontakt
070 83 50 50 Bufi

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 Auto

Потврден огласувач