1 / 6
ИМПЕРИЈА – Прдажба на куќа
320.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 22:21

Охрид / Охрид

Број на соби:

10

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

600 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ohrid

Шифра Д 89/19
Се продава куќа со површинa 300м² со катност П+2 и површина на дворно место 600м².
Куќата се наоѓа во близина на х.Фламенго.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Куќа 190м2

160000 €

ИМПЕРИЈА – Куќа во стара чаршија

230000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам