Logo

Плац

Број на оглас: 3442706 | Објавен на: 12.08.2020, 10:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1200 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава 1/2 од плац - КП бр 5931 КО Варош, градежно неизградежно земјиште со вкупна површина од 1200 м2 (66м должина и 18м ширина. Плацот е лоциран одспротива на главната капија од АД „ЖИТО ПРИЛЕП“ на ул„Карпалак“.
Цена по договор!

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач