1 / 1
gaming laptop HP Probook i5 so AMD Radeon 2GB moze zamena
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 14:31

Скопје Центар / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

prodavam gejmerski laptop HP probook i5 so graficka AMD Radeon 2GB

moze zamena za telefon ili laptop

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

daniel
Потврден огласувач
071494442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам