1 / 12
AUDI a4.
35 €
23.08.2020 12:03

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

SE PRODAVAT i.kompdnjak za klima.30eur. vakum i pumpa zaedno.30eur. tel.077521447. gevgelija se prodavat. razni delovi za audi a4. passat.95-2000. 077 521 447..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

laki
Потврден огласувач
077521447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам