1 / 5
Harmonika vrata komplet so vitrina
1 МКД
27.06.2020 17:31

Битола / Битола

Se prodava harmonika vrata vo super sostojba, komplet so vitrina. Za povekje informacii na telefon.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Хармоника врати

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
075275739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам