Baram frizerka so iskustvo
1 €
Цената не е фиксна
06.02.2020 20:43

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Фризер/ка, Козметика и Убавина

Пол :

Женско

Образование:

Основно + Професија

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Frizerski salon vo kisela voda rasadnik bara frizerka so i bez rabotno iskustvo
Tel:070 446455
Plata po dogovor

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

snezana
Потврден огласувач
070446455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам