1 / 11
ALFA ROMEO 156 Q4 CROSWAGON 1.9 JTDm
3.800 €
29.11.2019 17:06

Брвеница / Тетово

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 156

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2020

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

- golem servis napraveno pred 7000 km vodna pumpa rebrast , pk kais i zatezaci
- mal servis ulje i site filtri pred 2000 km
- 4 novi zimski gumi
- novi brembo plocki
Na kolata se si funkcionira :
Parking senzori
Klima dvozonska
Tempomat
Retrovizori sto sami se zatemnuvaat
Kolata e tip top

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070953658
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам