1 / 3
Parkside bateriska strafilica12v novi
3.100 МКД
13.04.2020 19:23

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Novi sekoja so svoja garancija vo kufer baterija i polnac extra nov model so metalen futer podobren model. PBSA 12 D3

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

kamp
Потврден огласувач
072223317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам