Prodavam plac Mrzenci
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2019 17:51

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1960 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Plac vo Gevgelija KO Mrzenci, KP 156/1
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Makedonka
Потврден огласувач
070794389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам