1 / 4
Objektot se izdava - Objekti ipet me qira
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2019 17:03

Чаир / Скопје

Квадратура:

80 m²

Греење:

Централно

Ekskluzivna lokacija na plasticarska
Dukan 80 m2 + kukja 500 m2

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Suad Gafuri
Потврден огласувач
075426004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам