Logo

CITROEN C2 1.4 i FULL OPREMA

Број на оглас: 3444822 | Објавен на: 17.01.2020, 13:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C2

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 50000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 54 kw / 73 ks

Цена: 2.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CITROEN C2 1.4 i BENZIN 54 KW VO DOBRA VOZNA SOSOTOJBA OD OPREMA POSEDUVA:
KLIMA
CENTRALNA
ELEKTRIKA
CD RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
ISO FIX
BORD KOMPJUTER
AIR BAG
ABS
ODLICEN MAL GRADSKI AVTOMOBIL

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Тони

Потврден огласувач