1 / 4
Се продава Renault Scenic, 1.9 TDI
2.100 €
Цената не е фиксна
01.12.2019 14:05

Делчево / Делчево

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Се продава Renault Scenic 1.9 TDI, 96 KW, на бугарски табли. Колата е редовно сервисирана и одржувана. Мала потрошувачка.
Цена по договор.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jadranka
Потврден огласувач
071267362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам