1 / 7
BMW X5
1 €
Цената не е фиксна
23.04.2020 19:26

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

163 kw / 222 ks

BMW X5 2003 година. Увезена од Швајцарија.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Венцо
Потврден огласувач
070753221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам