1 / 2
Se prodavaat novi nasloni navlaki za sedista so greaci
750 МКД
14.01.2023 08:34

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

🏁 Наслон за седишта со греачи на две нивоа.
➡️ Квалитетен и модерен дизајн.
➡️ Се приклучуваат во универзалниот приклучок на секое возило.
➡️ Цена 750 денари.
🚛 Испорака по карго низ цела Македонија 130 денари.
📞078/368-070

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Тунинг

Се продава од:

Демикс Авто-трејд
krste misirkov br3
Потврден огласувач
078/368-070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам