1 / 2
Чист ливадски мед од с.Вешје
350 МКД
Цената е фиксна
01.12.2019 17:15

Неготино / Неготино

Се продава домашен ливадски природен мед произведен во с.Вешје(на 15км од Неготино)

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Gordana Atanasova
Потврден огласувач
075297924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам