1 / 1
Домашна тиквешка ракија
150 МКД
Цената е фиксна
01.12.2019 17:20

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Се продава домашно правена неготинска ракија(од Тиквешкиот регион).Бела или жолта правена со француски чипс.

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Се продава од:

Gordana Atanasova
Потврден огласувач
075297924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам