Logo

Novi cizmi

Број на оглас: 3445252 | Објавен на: 22.02.2020, 16:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Чизми

Големина: 35

Боја: Црна

Цена: 1.200 МКД

1.300 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi cizmi detsku. Ne propustaat voda

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач