1 / 5
Opel Astra 1.7 CDTI
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 18:45

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Opel Astra H 1.7 cdti vo odlicna sostojba . Voziloto e so isuzu motor, menuvac od 6 brzini i mnogu mala potrosuvacka. Registrirana do 01.2022.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lence
Потврден огласувач
075284646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам