1 / 1
Stan od 64 m2 trosoben
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2023 19:31

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3,5

Квадратура:

63 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Biljanini izvori

Se prodavaat nekolku stanovi so detska i spalna vo nekolku objekti . Imame gotovi i stanovi vo objekti vo gradba. Za poveke informacii na telefon 078 218 622 .

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ardijana
Потврден огласувач
078218622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам