Baram zena za pomos doma vo Ohrid
1 €
02.12.2019 16:42

Охрид / Охрид

Категорија:

Општи работни места

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram zena za kukna pomosnicka ,4 casa dnevno, 6 dena vo nedelata, od 9-13 h. Plata po dogovor. Tel: 070 307 457

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

apartmani
Потврден огласувач
070307457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам