Logo

Audi a6 2.7 TDI

Број на оглас: 3447223 | Објавен на: 15.01.2020, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 141 kw / 192 ks

Цена: 12.500 €

13.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- Ксенон светла со дневни ЛЕД (Tag Fahr Light),
- Халогенки во браник,
- Климатроник со 3 зони,
- Грејачи во предни седишта (IsoFix)
- Airbag напред, странични и др.
- ABS, ESP, Bluetooth за мобилен телефон, Серво волан,
- DPF филтер,
- Board computer и мултифункционален волан,
- 4 електрични стакла,
- Алуминиумски бандаши AUDI RS6,
- AUDI Sound system со шаржер, MP3, Навигација со сите мапи за ЕУ,
- Централно заклучување,
- Автоматско отварање на багажникот,
- Декоративни внатрешни алуминиумски лајсни,
- Light Sensor (Coming home - Leaving Home),

Автомобилот е гаражиран, во одлична состојба, без никаква мана и секое копче работи, на ланче, 4 нови зимски и 4 нови летни гуми со алуминиумски бандажи и нископрофилни гуми.
Регистриран до 05.2020 со зелен картон.
За повеќе информации вртете на број 078682112.
Може ЗАМЕНА за помала кола со ваша доплата!

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Димче

Потврден огласувач