1 / 2
Prodavam Orevi i Jabolka
1 €
07.03.2020 15:11

Битола / Битола

Prodavam cisteni domasni beli orevi.
Prodavam jabolka od sortite crven delises, ajdaret.
TELEFON ZA KONTAKT: 078451153

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
076827916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам