1 / 6
PASSAT 2.0TDI 140KS 2007. SE STO VI TREBA DO POSLEDEN ST
1 €
19.03.2022 19:24

Гевгелија / Гевгелија

DELOVI ZA PASSAT 2.0TDI 140KS 16VEN 6 BR SE STO VI TREBA DO POSLEDEN STRAF. IMAME NA LALER ZA POVEKE VOZILA OD MAEKITE. OPEL ASTRA H. GOLF 4.5 . PASAT. 4.5.6. AUDI A4. B5. B6 I DRUGI VOZ..............ПОЛОВНИ АФТО ДЕЛОВИ. МИЧО ПЛУС.РАБ ВРЕМЕ ОД 8:00 ДО 18:00 TEL. 071251484

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
071251484
Испрати Е-маил до огласувачот

BANDAZI SKODA FABIJA RUINES r15

60 €

VW GOLF 4 1.9TDI 116KS 4 MONO NA DELOVI

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам