1 / 2
GRAFITNI PLOCI ITALIJANSKI
200 €
Цената е фиксна
11.04.2021 01:23

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam 4 parcinja grafitni ploci so dimenzi 300X200mm so debelina 10mm.Plocite se italijanski,istite bile koristeni za elektrodi za erozimat ili za druga namena.Cenata za edna ploca e 50evra.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Се продава од:

RUBIKON TREJD
Потврден огласувач
071626024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам