1 / 3
Pecka-Печка MIWE 80x60
1 €
23.11.2022 10:08

Кичево

Ротациона печка за леб и бели пецива
Кратко употребувана нова.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
075205335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам