Gamo Black Bear 4.5 mm
9.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2019 00:26

Битола / Битола

Top ponuda so ne se propusta !!!
So izlezna brzina od 305 do 385 vo zavisnost od diabolite koj gi koristite
MOZI DA SE PROBA VO SEKOE VREME...
kontakt tell... 075/589-192 Martin

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од: Претпријатие

Martin
Потврден огласувач
075589192
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам